Quantum Break

Bilim Kurgu Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 42.3 GB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Microsoft Studios

Quantum Break indir. Strateji Oyunu kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Microsoft'un The Orde:1886 oyununa karşılık cevap olarak hazırlanan oyun ilk olarak Xbox One'a özel çıktı. Ardından pc kullanıcılarının da oynaması için Windows 10'da da çıktı. Oyun bilim- kurgu türünü sevenlerin vazgeçemeyeceği türdendir.

Qantum Break Hikâyesi

Oyun zaman yolculuğun deneyinde gezintiye çıkan kahramanı ele alıyor. Zaman yolculuğu deneyi ABD Riverport Üniversitesinde olup, zaman yolculuğuna çıkan kahramanımız ise Jack Joyce'dir. Bir diğer kahramanımız ise Paul Serene'dir. Oyun zaman yolculuğuna çıkan bu kahramanın hiçbir şeyi umduğu gibi bulmaması üzerine gelişiyor. Deney sırasında bir takım aksilikler yaşayan kahramanımız bu yüzden ona bazı özel güçlerin yüklenmesine yol açıyor. Bu özel yeteneklerin biri zamanı yönlendirebilmesidir. Jack Joyne oyun içinde Monarch Corporation ile karşı karşıya geliyor. Şirketin güçlü askerleriyle bu özel güçleri sayesinde bu yeteneği ile savaşabiliyor.

Sanal Oyunun Gerçeğe Yakın Özellikleri

Sanal oyunlarda kullanılan efektler ve grafikler hep canlı tutulur. Ancak Qantum Break oyununda bu bir tık fazlasıdır. Oyun içinde kullanılan oyuncular gerçek aktörlerin modellemesi ile oluşur. Bu da oyunu özel yapan en önemli ayrıntıdır. Başkahraman olan Jack Joyce'u herkesin daha önce X-men'den tanıdığı Shawn Ashmore canlandırmaktadır. Bir diğer başkahraman olan Paul Serene'yi de Gma of Thrones'un Bailsh'i olarak bilinen Aiden Giilen canlandırmaktadır. Oyunun keyifli ve vazgeçilmez olmasını sağlayan bu denli tanıdık aktörlerin kullanılması ve oyunda kullanılan grafiklerin ve efektlerin canlı olarak şekillendirilmesidir.

Eğlenceli Oyun Nasıl Oynanır'

Qantum Break aksiyon oyunudur. PC üzerinden Mouse ve klavye eşliğinde oynana oyun tüm bu aksiyonlardan başarılı geçmenizde size yardımcı olur. Oyun içinde yer alan siper alma mekanizması da doğal olduğundan zor sahneleri Xbox ONe'da da aksilik yaşamadan geçersiniz. Oyun içinde var olan 4 farklı yetenek ile düşmanlarınızı görebilir ve onların gönderdiği mermileri durdurabilirsiniz. 'Zaman Balonu' özelliği ile düşmanlarınızı balona hapsedip patlatabilirsiniz ya da hızlıca bir yerden başka yere geçebilirsiniz. Zaman balonu ile düşmanlarınız duvar arkasında dahi olsa yerlerini tespit edebilirsiniz.

Oyunun size sunmuş olduğu bu kadar fırsatın yanında başarılı çizgileri ve grafikleri ile gözlerinizi ekrandan ayıramayacaksınızdır.

 

Quantum Break indir